Założenia projektu ArbiTraCoin

Jako że deweloperzy 18 kwietnia 2018 roku ogłosili na oficjalnej stronie Facebooka ArbiTraCoin mały sukces firmy, a mianowicie ATC zostało dodane do największej i najbardziej znanej porównywarki kryptowalut na świecie, warto przyjrzeć się bliżej temu projektowi.

Oprócz tego, że stworzono kolejną niezależną, zdecentralizowaną kryptowalutę, to pod nazwą ArbiTraCoin kryje się jeden z ciekawszych projektów inwestycyjnych. ArbiTraCoin poza kryptowalutą, która może służyć jako środek płatniczy ma dodatkowo do zaoferowania kilka możliwości inwestycyjnych i jest przez twórców projektów nazywana ‘monetą inwestycyjną’.

Dodatkowo opracowano nowe oprogramowanie Arbitrage i ‘trading signals’, które pozwolą inwestorom podnieść wartość zainwestowanego kapitału przy wykorzystaniu metod takich jak m.in. Lending i Proof of Stake. AribiTraCoin jest ściśle związany z arbitrażem. Arbitraż to zakup kryptowaluty na jednej giełdzie i sprzedaż tej samej kryptowaluty na innej giełdzie. W tym wypadku zarabia się na wahaniu kursów

Specyfikacja ArbiTraCoin

ArbiTraCoin wykorzystuje złożone oprogramowanie, które zostało opracowane przez twórców specjalnie na potrzeby monety inwestycyjnej. Zadaniem tego rodzaju technologii jest wyszukiwanie na dostępnych giełdach ofert kryptowalut, na których możemy najtaniej skupić daną kryptowalutę. Następnie w tym samym czasie aplikacja szuka rynku giełdowego, na którym może sprzedać kryptowalutę najdrożej. Platforma aktywnie śledzi wartości kilkuset kryptowalut na większości istniejących giełdach. Specjalnie stworzony algorytm pozwala na obsługę wielu transakcji w tym samym czasie, a opracowana technologia pozwala generować zysk kilkuprocentowy nawet w ciągu dnia.

Specjalnie opracowane ICO i wykorzystanie zebranych funduszy

W fazie ICO sprzedano 60 mln ATC, z czego prowizje od sprzedaży ICO wyniosły 12,8 mln. Całkowita ilość kryptowaluty wynosi 350 mln. Cena zakupu ATC była zmienna podczas trwania ICO i uzależniona od czasu. W pierwszej turze wynosiła 0.10 $ i systematycznie wzrastała. Maksymalna cena w fazie ICO wynosiła 0.45 $. Co przedstawia tabela zamieszczona poniżej.

30% wszystkich zebranych przychodów zostanie wykorzystane na promocję ArbiTraCoin w całej Europie i Ameryce Północnej. Kolejne 30% zostanie wykorzystane na utrzymanie platformy. 20% wszystkich środków zostanie wykorzystanych na dalszy rozwój ekosystemu macierzystego (w celu usunięcia wszelkich błędów, istniejących problemów). Pozostałe 20% zostanie wykorzystane do zwiększenia funkcjonalności podstawowego kodu oprogramowania, na którym działa platforma.

Poniższa tabela przedstawia wzrost ceny ATC zależnej od czasu.

Możliwości Inwestycyjne

Lending

Zyski dzienne w wysokości 2%/dzień

Proof of Stake

Zyski miesięczne do 16,6%/miesiąc, przechowując swoje ArbiTraCoiny

grafika pp arbitracoin

Program partnerski

Możliwość zarabiania dodatkowych Bitcoinów, poprzez informowanie innych użytkowników o projekcie ArbiTraCoin. Program partnerski zawiera 5 poziomów.

trading arbitracoin

Trading

Możliwość zakupienia ATC po niższej cenie i sprzedaż po wyższej cenie na giełdach kryptowalutowych.

ATC Lending – program pożyczkowy

Osoby zainteresowane projektem mogą wziąć udział w programie inwestycyjnym, dzięki któremu mogą osiągać codzienny pasywny przychód. Firma oferuje 2% dzienny zysk (60%/miesięcznie). Pożyczone pieniądze idą do systemu arbitrażowego, dzięki czemu tworzą kapitał, a specjalnie opracowane oprogramowanie ArbiTraCoin wykonuje transakcje i robi tzw. arbitraż. Istnieje 5 możliwości zakupienia pakietów inwestycyjnych. Firma gwarantuje, że po wygaśnięciu kontraktu trwającego określoną ilość czasu, w zależności od zakupionego pakietu, zainwestowane środki wraz z zyskiem zostaną zwrócone do portfela inwestora. Depozyt w systemie składany jest w postaci ATC.

Pięć podstawowych pakietów

Inwestycja: 100-1 000 USD; Odsetki naliczone: do 60% miesięcznie; Kapitał powróci po: 250 dniach

Inwestycje: 1,010-5,000 USD; Odsetki naliczone: do 60% miesięcznie + 0,15% dziennych odsetek; Kapitał powróci po: 200 dniach

Inwestycje: 5 010 000 000 USD; Odsetki naliczone: do 60% miesięcznie + 0,25% dziennego oprocentowania; Kapitał powróci po: 125 dniach

Inwestycje: 10,010-100 000 USD; Odsetki naliczone: do 60% miesięcznie + 2% dziennej premii; Kapitał powróci po: 100 dniach.

Inwestycje: 100,010-1 000 000 USD; Odsetki naliczone: do 60% miesięcznie + 2% dziennej premii; Kapitał powróci po: 60 dniach

Program Partnerski ATC

Każdy użytkownik sieci otrzyma prowizję, gdy nowe osoby dołączą do sieci wykorzystując do tego udostępniony przez użytkownika link partnerski. Dzięki promowaniu i polecaniu systemu i projektu ArbiTraCoin możemy zarabiać z 4 poziomów.

Proof of Stake

Deweloperzy ArbiTraCoin od samego początku jasno zajmują stanowisko wykorzystywania tylko metody Proof of Stake w celu zabezpieczania sieci Blockchain. Bitcoin i inne starszego typu kryptowaluty do zabezpieczania sieci wykorzystują metodę Proof of Work, która zużywa ogromne ilości energii elektrycznej. Dzieje się tak, ponieważ wraz z rozwojem sieci Blockchain, zwiększa się trudność rozwiązywania bloku, do którego wykorzystuje się bardzo duże moce obliczeniowe.

Cały przemysł kryptograficzny zużywa ogromne ilości energii, dlatego wiele nowych projektów decyduje się obecnie na różnego rodzaju alternatywne sposoby zabezpieczania sieci. Jedną z takich metod jest Proof of Stake, która nie ingeruje w środowisko. Ten rodzaj zabezpieczania sieci eliminuje tradycyjny ‘mining’, a inwestorzy zarabiają odpowiednio procent od długoterminowego przetrzymywania danej waluty na portfelu.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do projektu możesz kupić ATC na poniższej giełdzie https://stocks.exchange/trade/ATC/BTC, a następnie zarejestrować się bezpośrednio na tej stronie https://arbitracoin.com/ Platforma jest bardzo intuicyjna więc bez problemu powinieneś sobie poradzić z całym procesem Lendingu.

Instrukcja pobrania portfela: https://arbitracoin.com/modules/landing/media/pdf/wallet_manual.pdf

Link do strony źródłowej: https://arbitracoin.com/  (RoadMap, Whitepaper, Wallet)

Link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/arbitracoin/

Link do Telegramu: https://t.me/ArbiTraCoin

Link do Twittera: https://twitter.com/ArbiTraCoin_

Link do Instagrama: https://www.instagram.com/arbitracoin/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Banner Content